Як правило, чоловіка, з дитинства, привчають носити одяг нейтральних кольорів: немазких, практичних, «чоловічих». Саме тому, дорослішаючи, деякі відтінки несвідомо відкидаються, сильною статтю, як занадто яскраві або «жіночі». У цій статті ми розповімо про п’ять кольорів, які допоможуть внести яскравих фарб у зовнішній вигляд чоловіків та урізноманітнити їх гардероб, підкреслити почуття стилю його власника.
1. Рожевий.
Хто сказав, що це жіночий колір? Вірно, маркетологи XX століття. З давніх часів до кінця XIX – початку XX століття, рожевий колір був й чоловічим у тому числі (наприклад, у XVIII столітті, дуелі проводились в рожевих оксамитових жупанах), тому у XXI столітті нерозумно слідувати стереотипній думці, яка, до того ж, була спеціально нав’язана ззовні. Обирайте приглушені «пильні» або яскраві та сміливі відтінки, в залежності від створюваного образу. Рожевий добре поєднується з базовими кольорами, які скоріше за все, вже є в вашому гардеробі: бежевий, синій, білий, темно-зелений, оливковий. Проте при складанні образу необхідно враховувати декілька моментів. Якщо у вас світлий відтінок шкіри, то не носіть забагато блідо-рожевого близько до обличчя, через те, що вийде ефект «безбарвності». Щоб цього не сталося, комбінуйте рожеві речі з більш темними (синій піджак, джинсова куртка тощо), або підбирайте більш насичені відтінки.
Строга «оксфордська» сорочка, мабуть, найуніверсальніший предмет, який може бути у рожевому кольорі, тому, що підійде як до ділових костюмів, так і до твідового піджака або блейзера. Відмінним доповненням до літнього гардероба будуть рожеві шорти або штани-чінос. Аналогічні кольори: червоний та ліловий. Контрастні кольори: синій та зелений. Рекомендовані: коричневі та бежеві відтінки в купі з темними насиченими зеленими та синіми кольорами.
2. Коричневий.
Не дивлячись на те, що коричневий – це класичний чоловічий відтінок і, скоріше за все, вже є в вашому гардеробі, навряд чи ви використовуєте його по максимуму, або не так часто як інші кольори. Більшість молодиків зазвичай взувають на роботу коричневі туфлі, вдягають коричневий ремінь та кладуть у кишеню портмоне з коричневої шкіри. Однак роль цього відтінку в одежі зазвичай декілька применшується. Насправді коричневий колір знову входить в моду і з’являється на подіумах при демонстраціях чоловічих колекцій найвизначніших дизайнерів. Ідеальним партнером для класичного коричневого кольору завжди буде синій, який відтінює та придає йому глибини. Також гарно підходять відтінки помаранчевого, зеленого, хакі та бежевого.
3. Фіолетовий.
Найбільш царствений колір, який використовували ще древні римляни та греки. Найпростіший спосіб носити фіолетовий колір, це використовувати його «точково», в якості кольорового акценту. Гарно поєднується з бежевими, сірими, синіми кольорами. Насичені відтінки фіолетового підійдуть до більш темного кольору шкіри, в той час як бузковий та лавандовий – для світлого. Краватка чи нагрудна хустка фіолетових відтінків, є оригінальними предметами для знайомства з цим кольором. Їх можна об’єднати з костюмом нейтральних тонів та світлими сорочками для найкращого поєднання. Фіолетові сорочки відмінно поєднуються в парі з темно-синім костюмом, а дуже сміливі – можуть спробувати фіолетовий блейзер або чіноси
4. Зелений.
Є більше, ніж 20 відтінків зеленого, які використовують дизайнери та модельєри, але багатьом чоловікам відомий лише один – хакі. Для модників, можливо, вже прийшов час познайомитися і з іншими відтінками зеленого? Незалежно від того, який відтінок ви оберете, зелений відмінно виглядає в парі з синім, білим, сірим та рожевим кольором. Які речі обрати для цього кольору? Це може бути сорочка з коротким рукавом або шорти-чінос м’ятного відтінку для кежуал стилю, або яскраво-зелені аксесуари (шкарпетки, нагрудні хустки, шарфи) для кольорового акценту в більш строгому смарт-кежуал.
5. Жовтий.
Ну й наостанок, найрідкісніший колір у всіх відношеннях: рідко використовується, рідко правильно поєднують, рідко кому личить. Але при цьому, жовтий – яскравий, сонячний й по-справжньому літній колір, який, просто, не можна ігнорувати. Оптимальне поєднання з менш насиченими відтінками: білий, синій, бежевий, сірий, темно-коричневий. Відтінок жовтого, що підійде саме вам, залежить від тону шкіри: чоловікам зі світлою шкірою підійдуть більш темніші відтінки (гірчичний та оливковий), для смуглявої шкіри підходять практично всі яскраві відтінки жовтого. У жовтому кольорі може бути майже будь-який повсякденний одяг: поло, футболки, шорти, або ж жовтий може бути якості кольорового акценту для більш формальних образів. Отже, правильно та гарно поєднати кольори може не кожен чоловік, а це так важливо, щоб не виглядати безглуздо і як папуга. Користуйтесь нашими вище викладеними порадами та будьте завжди стильним та привабливим.